СБУ починає нову інформаційну кампанію (ВІДЕО)

Фото Радіо Свобода

Служба безпеки України, у партнерстві з Центром стратегічних комунікацій “СтратКом Україна”, починає інформаційну кампанію “Маєш інформацію про небезпеку – телефонуй до СБУ”.

Про це повідомляє UA з посиланням на СБУ.

Головне завдання кампанії – донести до громадян інформацію про “гарячу лінію” СБУ 0-800-501-482. Туди можна звертатися у випадках, коли є дані про можливу загрозу нацбезпеці України.

“Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена. Головна мета кампанії – боротьба з сепаратизмом, вербуванням громадян України з боку іноземних спецслужб, а також протидія поширенню фейків, дезінформації та пропаганди країни-агресора”, – кажуть в СБУ.

Кампанія триватиме три місяці і буде проходити у тих областях України, що, крім зони проведення ООС, становлять підвищений інтерес для іноземних спецслужб. Це Сумська, Чернігівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Запорізька та Херсонська області.

“Кампанія є частиною системної роботи СБУ, яка ведеться від початку російського воєнного вторгнення на територію України. СБУ бореться з сепаратизмом і спробами порушити суверенітет України не лише на Донбасі, а й у мирних регіонах. Наша мета – блокувати ворожу пропаганду та діяльність російських агентів із розпалювання міжнаціональної ворожнечі, створення штучних конфліктів і вербування місцевих громадян”, – заявив речник СБУ Артем Дехтяренко.

Інформаційна кампанія з протидії проявам гібридної агресії з боку РФ є першим спільним проєктом Центру стратегічних комунікацій та Служби безпеки України. Проєкт фінансується урядом США у межах співробітництва зі Службою безпеки України. За його реалізацію відповідатиме Центр стратегічних комунікацій “СтратКом Україна”, з яким СБУ підписала Меморандум про співпрацю та порозуміння.

https://youtube.com/watch?v=297B_LKsYzY

Нагадаємо, Служба безпеки України викрила на Буковині злочинну групу, яка налагодила протиправний механізм виготовлення і збуту підроблених документів, необхідних для безперешкодного перетину кордону в умовах COVID-19.

Раніше ми повідомляли, що в Україні заблокували близько 39 000 атак на державні інформаційні ресурси. Майже усі – мережеві атаки прикладного рівня.

Прямий ефір