Початком кінця для путінського режиму може стати розгром російських військ у Харківській області. У цьому впевнені аналітики із Нью-Йорк Таймс. Адже Збройні Сили України вкотре зруйнували міф про могутність російської армії, на якому тримався імідж кремлівського диктатора, передає FREEДОМ.
“Він втрачатиме ту горезвісну народну легітимність, на яку він спирається практично 20 років свого правління”, — заявив адвокат Микола Полозов.
І перші ластівки вже полетіли. Муніципальні депутати з Москви попросили Путіна піти у відставку. Мовляв, передвиборних обіцянок не виконав, натомість відкотив розвиток Росії на 20 років назад.
А ось депутати з рідного для Путіна Санкт-Петербурга взагалі хочуть, щоб Держдума звинуватила кремлівського диктатора в державній зраді.
“Знищуються боєздатні підрозділи армії РФ, гинуть та стають інвалідами молоді працездатні громадяни. Страждає економіка Росії. Вважаємо, що рішення президента Путіна про початок СВО завдає шкоди безпеці Росії та її громадян”, — йдеться у рішенні Муніципальної Ради муніципальної освіти Смольнінське.
Військовими промахами незадоволений навіть путінський поплічник Рамзан Кадиров. Після того, як українські захисники звільнили Балаклію у Харківській області, Кадиров розкритикував Міноборони та погрожує “розповісти все Путіну”. У Кремлі ж продовжують переконувати і себе, і населення Росії — втрат немає, втеча з Харківської області — “перегрупування військ”. А ось в інформаційному агентстві Блумберг вважають, що після такого приниження путінський режим може повторити історію Радянського Союзу.
Але до повного краху путінського режиму ще далеко, упевнені експерти. Навіть незважаючи на демарш муніципальних депутатів та невдоволення колись прокремлівських осіб. Справжню небезпеку для Путіна несуть його наближені.
Поки путінські наближені — вичікують і намагаються адаптуватися до життя в умовах санкцій та залізної завіси, згодовуючи росіянам пропагандистські ролики про непереможність Росії. Але з посиленням санкційного тиску і з новими поразками на фронті стримувати народне невдоволення стане складніше.
Читайте також: Як Луганщина готується до деокупації — деталі від Гайдая (ВІДЕО)