Росіяни вражені масштабами протестів у Тбілісі й тим, що уряд пішов на поступки, — Ардашвелія

Величезна кількість росіян присутня на опозиційних протестах в Грузії. Вони вражені масштабами протестів, а також тим, що уряд країни пішов на поступки. Про це сьогодні, 10 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила головна редакторка незалежного видання SOVA (Грузія) Марта Ардашелія.

“Росія, намагаючись підпорядкувати Грузію та Україну, абсолютно не розуміє що відбувається всередині цих суспільств. Тобто у них є якась своя картинка, яку вони написали в Кремлі і керуються нею, не знаючи, що насправді тут відбувається. Там вважають, що якщо в центрі Тбілісі люди кричать “ні російському закону”, “ні Кремлю, “ні рабству” і що Путін — це зрозуміло хто, значить пересічні грузини агресивно налаштовані проти пересічних росіян”, — сказала вона.

За словами Ардашелії, це помилка, оскільки грузинський народ ніколи не ставився до росіян агресивно, навіть у найскладніші часи. 

“Так, це було на рівні політичних заяв, і зрозуміло чим це було продиктовано. На акціях протестів взагалі дуже багато росіян. Я жартома називаю це “музеєм демократії” для приїжджих росіян і приїжджих із РФ грузинів, яких дуже багато після початку війни проти України. І я просто спостерігаю, як ці люди шоковані тим, що відбувається, формою протесту і, по-друге, тим, що влада пішла на поступки. Розумієте, це неймовірно взагалі”, — розповіла Марта Ардашелія.

Читайте також: Ми вже бачимо нову політичну реальність у державі — владі ніхто не вірить, — експрезидент Грузії

Прямий ефір