Росіяни не пов’язують зростання цін із війною РФ проти України, — Гудков

Дмитро Гудков. Фото: Facebook

Населення Російської Федерації не пов’язує підвищення цін на продовольчі товари з війною проти України. Людям по телевізору розповідають, що потрібно затягнути паски, адже весь світ згуртувався проти Росії, й більшість у це вірить. Про це сьогодні, 6 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів опозиційний політик і громадський діяч Дмитро Гудков.

“Громадяни РФ не пов’язують зростання цін із війною [Росії проти України], з [президентом РФ Володимиром] Путіним. Тому що пояснити простому росіянину, що для того, щоб виробляти яйця або якусь сільгосппродукцію, необхідно закуповувати імпортну техніку, добрива та інше — нереально. Усе це взаємопов’язано, але люди цього не розуміють”, — сказав він.

Рівень життя населення падає, але відбувається це такими темпами, що люди не можуть пов’язати це з веденням Путіним злочинної війни проти України, вважає експерт.

“Зростання витрат на війну підвищує попит, купівельну спроможність громадян. Тому що величезні гроші потрапляють у регіони, вони йдуть у магазини, на ринки, й бізнес, користуючись можливістю, щоб собі хоч щось повернути після витрат, підвищує ціни. Процес дійсно відбувається, ситуація погіршується, але це погіршення відбувається такими темпами, що люди встигають адаптуватися. При цьому по телевізору розповідають, що потрібно затягнути паски, тому що навкруги вороги, змова проти нас, душать санкціями. Ланцюжок зв’язку між зростанням цін, зниженням доходів громадян, а також війною, яку веде Путін, населенню поки не видно”, — пояснив він.

Читайте також:Влада РФ через зростання цін вилучає у населення гроші, виплачені за участь у війні — коментар до “дров’яної кризи”

Прямий ефір