Росія вирішила вийти з Парламентської асамблеї ОБСЄ раніше невизнання легітимності Путіна після виборів — думка

Ольга Курносова. Фото: Facebook

Голова Державної Думи РФ В’ячеслав Володін заявив, що до 21 лютого Дума і Рада Федерації синхронно ухвалять рішення про припинення членства Росії в Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Організація вже заявила про те, що не визнає президента Росії Володимира Путіна легітимним після виборів 2024 року, тому в Кремлі й ухвалили рішення раніше покинути її. Таку думку сьогодні, 14 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловила російська опозиційна політикиня Ольга Курносова.

“Парламентська асамблея ОБСЄ вже ухвалила рішення про те, що псевдовибори Путіна не є демократичним інститутом, а отже, Путін після цих виборів не буде легітимно обраним президентом. І в страху від цього рішення Парламентської асамблеї, треба до цих псевдовиборів втекти звідти й сказати, що нічого не визнаємо”, — пояснила вона.

Володін заявив, що Парламентська асамблея ОБСЄ — це “абсолютно несамостійна політизована організація, яка танцює під дудку Вашингтона”.

“Під “дудку Вашингтона” може танцювати виключно Путін Володимир Володимирович. Коли він запрошує [американського журналіста] Такера Карсона і розповідає йому про історію Стародавньої Русі та дарує листи Богдана Хмельницького. Тільки Путін може під дудку танцювати. Звичайно, більше ніхто не може”, — резюмувала Курносова.

Читайте також: РФ уже втратила місце у більш ніж 30 міжнародних організаціях, вихід із ПА ОБСЄ — природний процес, — Осипенко

Прямий ефір