Росія не здатна в повному обсязі відновлювати втрати в техніці на фронті — розбір

Знищення російської техніки. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

У Росії вже є дефіцит з бойовими броньованими машинами. Втрати техніки на війні проти України призводять до використання старої техніки, що зберігається на складах. Нерідко на фронт відправляють бойові машини, виготовлені в 1940-1950-х роках. Про це сьогодні, 22 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“Військово-промисловому комплексу щомісяця потрібно насамперед компенсувати ті втрати, яких зазнають російські окупаційні війська в зоні бойових дій. Крім усього іншого, йому потрібно ще формувати новий підрозділ, відновлювати ті, які зазнали серйозних втрат і відновлюються на території самої Російської Федерації”, — зазначив він.

За словами Коваленка, Росії потрібно не тільки компенсувати втрати, а й мати 10-15% до загальної кількості техніки як запас.

“Це все призвело до того, що на третій рік повномасштабної війни з такою кількістю втрат, яких зазнають російські війська, значна частина придатних до ремонту і більш-менш технічно, технологічно відповідних до сучасної війни механізованих засобів були вже введені в стрій і знищені. І зараз все частіше і частіше російський військово-промисловий комплекс повертається до того, що відновлює засоби, наприклад, 1940-50-х років. І це стосується не тільки броньованих машин, це стосується й артилерії, і танків, і так далі”, — пояснив оглядач.

Він додав, що кількісно у Росії є ще запас міцності, а якісний показник знижується.

Читайте також: Особливості наступу російських окупантів у Харківській області проаналізував військовий оглядач

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року Росія втратила 14 721 бойову броньовану машину і 7 611 танків.

Прямий ефір