“Росія — країна “зеків”: помилування маніяків, сатаністів, убивць у Росії проаналізував Пономарьов

Ілля Пономарьов. Фото: Facebook/iponomarev

Помилування вбивць, маніяків і людожерів стало глобальною тенденцією в Російській Федерації. Росіяни поки що не розуміють глобальності проблеми, адже чверть населення РФ так чи інакше мали проблеми із законом і жити пліч-о-пліч з ув’язненим для них — не щось нове. Про це сьогодні, 23 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів творець телеканалу “Утро Февраля”, колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов.

“Росія — країна “зеків”. Через табори пройшла значна кількість населення. Чверть населення так чи інакше мали проблеми із законом. Тому для росіян досить типово обурюватися, аж до вимог смертної кари, поки людину не засудили, але співчувати, коли вона потрапила до в’язниці. [Президент РФ Володимир] Путін, який є ураженим циніком, вирішує свої піар-завдання, адже люди нібито спокутують кров’ю, борються за Батьківщину, значить, у них є шанс”, — сказав він.

Росіяни не розуміють масштабів трагедії, адже зараз їх влаштовує те, що замість вільних мирних чоловіків на війну йдуть ув’язнені, наголосив експерт.

“Дуже мало росіян, які кажуть, що не треба випускати людей із в’язниць, а навпаки, вони кажуть, що краще, щоб замість наших чоловіків, братів тощо мобілізували “зеків”. Звичайно, коли вони повертаються з фронту, а потім — до попередніх видів своєї діяльності, тут виникають питання”, — констатував він.

Читайте також: Російський бізнес охоче розбирає “зеків” на роботу — дані Романової

Нагадаємо, у Російській Федерації за участь у війні проти України помилували 33-річного сатаніста Миколу Оголобяка, якого 2010 року засудили до 20 років колонії у справі про ритуальні вбивства підлітків у Ярославлі.

Визнаний винним в організації вбивства російської журналістки Анни Політковської Сергій Хаджикурбанов мав сидіти у в’язниці до 2034 року. Однак наприкінці 2022 року його випустили з колонії, щоб відправити на війну в Україну. Через пів року участі в бойових діях Хаджикурбанов отримав помилування.

Прямий ефір