Війна ще не прийшла на територію Росії, але вона прийде, коли людський непотріб, який збирається на фронті в Україні, повернеться, і це буде жахлива відплата, — Яковенко

Ілюстративне фото: pixanews.com

У Російській Федерації за участь у війні проти України помилували 33-річного сатаніста Миколу Оголобяка, якого 2010 року засудили до 20 років колонії у справі про ритуальні вбивства підлітків у Ярославлі. Уже достеменно відомо про 17 подібних випадків помилування, але їх у рази більше. Коли в Росію повернуться всі помилувані кримінальники з фронту, країна захлинеться в крові. Таку думку сьогодні, 22 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив російський опозиційний журналіст, колишній депутат Держдуми РФ Ігор Яковенко.

“Усі укази про помилування секретні, і тому є деяка проблема зі статистикою, але тільки доведених епізодів про помилування вбивць — 17. Але в будь-якому разі — це рутина”, — сказав він.

Експерт наголосив, що Росія повторює сумний досвід Радянського Союзу, але в сучасних реаліях наслідки будуть серйознішими.

“Згадаймо знамениту амністію 1953 року, коли Радянський Союз захлинувся кров’ю, і це має статися ще більшою мірою в Росії, коли вся нечисть, яка зараз воює в Україні у складі окупаційної армії, повернеться, і тоді Росія захлинеться кров’ю. Зараз війна ще не прийшла на територію Росії, але вона прийде, коли весь цей людський непотріб, який зараз збирається на фронті, повернеться в міста і села Росії, й це буде жахлива відплата”, — пояснив він.

Читайте також: Кремлівське правосуддя: Путін відпускає вбивць й ґвалтівників із в’язниці заради продовження війни проти України (ВІДЕО)

Нагадаємо, визнаний винним в організації вбивства російської журналістки Анни Політковської Сергій Хаджикурбанов мав сидіти у в’язниці до 2034 року. Однак наприкінці 2022 року його випустили з колонії, щоб відправити на війну в Україну. Через пів року участі в бойових діях Хаджикурбанов отримав помилування.

Прямий ефір