Російські постачальники продуктів відмовляються їздити до Криму, ціни зростають, — Чистіков

Денис Чистіков. Фото: news.liga.net

Українські та іноземні експерти зазначають, що російський військовий флот має певні обмеження: послаблюється можливість контролю коридорів у Чорному морі, зменшується технічна можливість обслуговування кораблів у Севастополі. Все це стало наслідками успішних операцій ЗСУ, і повпливало на впевненість російських окупантів, які перебувають на півострові. Про це сьогодні, 26 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив заступник постійного представника президента України в АР Крим Денис Чистіков.

“Серед населення Криму, яке підтримує Російську Федерацію, настрої стають радикальнішими. Це пов’язано з так званим курортним сезоном, який цього року фактично не відбувся. І малий та середній бізнес не зміг накопичити тих коштів, які вони потім використали протягом усього року. Також ми знаємо, що проблеми у них із паливом, зростанням цін на продукти харчування”, — сказав гість ефіру.

Він також розповів, що російські постачальники бояться їздити у тимчасово окупований Крим і через це ціни почали зростати.

“Постачальники продуктів з території Російської Федерації відмовляються постачати товари, тому що сухопутний коридор вони не вважають безпечним, а стояння у черзі на Керченському мості роблять недоцільним доставку продуктів харчування зараз на територію тимчасово окупованого Криму, тому ціни почали зростати”, — пояснив Чистіков.

Тепер населення бачить, що місцева влада дбає лише про військових, зазначив гість ефіру.

“Жителі Севастополя побачили, що окупаційна адміністрація за рік не зробила жодних дій щодо укриття, і це активно зараз висловлюється в мережах, і Telegram-канали активно захищаються від таких коментарів”, — додав заступник постійного представника президента України в АР Крим.

Читайте також: Чорноморський флот РФ під ударом: про його залишки та сумні перспективи розповів Плетенчук

Прямий ефір