Російські окупанти не можуть ліквідувати наслідки стихії в Бердянську — подробиці від Дудукалова

Наслідки стихії в Бердянську. Фото: t.me/brdVP

Шторм в Азовському морі став причиною затоплення понад 200 житлових будинків у Бердянську (Запорізька область), вітер позривав дахи з багатьох будівель. По місту валяється багато повалених дерев. Російська окупаційна влада не поспішає ліквідовувати наслідки стихії, що вибухнула днями. Про це сьогодні, 28 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов.

За його словами, наслідки шторму в Азовському морі досить серйозно позначилися на Бердянську, тому що на Приморській площі окупаційна влада не встановила вагони, які раніше затримували хвилі, не давали їм бити по місту.

“Росіяни благополучно вкрали вагони. Ще минулого року в мережі було багато фотографій, як їх вивозили, порізали на метал. Бездіяльність окупантів свідчить про те, як вони переживають за цю територію, як до неї ставляться — винятково споживче, у жодному разі не з точки зору майбутнього якогось розвитку. Крім цього, спостерігаються перебої з електропостачанням і водопостачанням, перебої з теплом. Про ліквідацію всіх цих наслідків ніхто нічого не говорить. Уже доба минула після стихії, всі розуміють, що окупанти не можуть впоратися абсолютно ні з чим. Ні з безпекою самих себе, ні з наслідками стихії, ні з інфраструктурою”, — повідомив Дудукалов.

Читайте також: Мільйони людей без електрики, затоплені аеропорти та зруйновані будинки: огляд наслідків негоди в Росії та анексованому Криму (ВІДЕО)

Нагадаємо, російські фортифікаційні споруди на пляжах у тимчасово окупованому Криму змило водою.

Прямий ефір