Російська ПВК “Редут” наймає жінок у штурмові загони — подробиці від Селезньова

Владислав Селезньов. Фото: investigator.org.ua

Батальйон російських найманців “Еспаньола”, який входить до приватної військової компанії (ПВК) “Редут”, наймає жінок на війну в Україні в штурмові загони. Таким чином збройні сили Російської Федерації (ЗС РФ) збільшують людський ресурс. Головна мотивація цих жінок — заробити гроші. Про це сьогодні, 29 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військовий оглядач, колишній речник Збройних сил України (ЗСУ) Владислав Селезньов.

“Не від хорошого життя росіяни змушені залучати у свої бойові порядки жінок. Мабуть, справи в частині призову на військову службу в рамках мобілізації або інших проєктів у чоловіків йдуть дедалі гірше. Чому російські жінки наважуються на такий крок? Гроші. Бо безпосередня участь у бойових діях передбачає фінансову оплату цих заходів на рівні від 200 до 240 тис. руб. (від 2,3 до 2,7 тис. дол.) на місяць. Чималі гроші для російської глибинки. А в разі загибелі або серйозного поранення, вони або їхні родичі отримуватимуть серйозні виплати”, — розповів він.

Військовий оглядач підкреслив, що завдяки високоточній артилерії, ЗСУ здатні ефективно знищувати бійців російської армії.

“Ключовий момент, який дає змогу українській армії мати абсолютну перевагу на полі бою — це наявність високоточних артилерійських боєприпасів і систем. Адже снаряду 155-го калібру типу Excalibur абсолютно байдуже, скільки буде цих самих найманців чи просто військовослужбовців російської армії, усіх він перетворить на попіл. Саме перевага України в армійській компоненті дозволяє нам знищувати до 90% російських військовослужбовців. І заслуга ця наших артилеристів і ракетників”, — пояснив він.

Читайте також: “Vерните Zятя”: дружини мобілізованих росіян протестують (ВІДЕО)

Прямий ефір