Російська оборона рухне внаслідок успішних операцій українських захисників, — Подоляк

Українські захисники. Фото: zsu.gov.ua

Дії української армії з розгрому російських підрозділів на півдні країни та демілітаризації тилової логістики тимчасово окупованого Криму мають акумулятивний ефект. Про це заявив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк у Twitter, інформує FREEДОМ.

Він наголосив, що внаслідок успішних операцій українських захисників російська оборона рухне.

“Війна не підпорядковується законам оповіді, і успіх наступальних операцій не завжди вимірюється кількістю звільнених квадратних метрів. Війна більше схожа на математичне рівняння на дошці з безліччю змінних і невідомих. Тому треба вміти правильно читати події, не озираючись на емоційні інтерпретації. Варто пам’ятати, що запорука перемоги — це воля, сила духу, цілеспрямованість і націленість на результат. Це передбачає несприйнятливість до емоційних впливів і коливань суспільних настроїв”, — написав Подоляк.

Читайте також: Там, де ЗСУ знищують логістичні шляхи росіян, можна вважати тактичним оточенням, угруповання ворога приречене, — Гетьман про Бахмутський напрямок

Нагадаємо, раніше Подоляк заявив, що далекобійні ракети дають змогу розв’язувати Збройним силам України (ЗСУ) фундаментально важливі завдання, пришвидшуючи перебіг повномасштабної війни, яку розв’язала Російська Федерація. Партнери Києва це розуміють, тому обсяги такої зброї збільшуватимуться.

Прямий ефір