Там, де ЗСУ знищують логістичні шляхи росіян, можна вважати тактичним оточенням, угруповання ворога приречене, — Гетьман про Бахмутський напрямок

ЗСУ. Фото: zsu.gov.ua

На Бахмутському напрямку найважчим для знищення логістичних шляхів російських окупаційних військ є відстань. Про це сьогодні, 24 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий аналітик Олексій Гетьман.

“Якщо ми перебуватимемо на відстані 3-4 км, а краще 2-3, — це відстань уже мінометних обстрілів і робота наших безпілотних літальних апаратів. Тобто аеророзвідка може бачити, якщо вони намагаються щось там провезти, якась техніка рухається, то дуже швидко можна відкрити мінометний вогонь і з невеликою затримкою відкрити артилерійський вогонь. Якщо нам вдасться просунутися ще на 2-3 км і ми вийдемо просто на цю дорогу, — цей один із логістичних маршрутів буде повністю перекритий”, — сказав він.

Тоді, за словами аналітика, росіянам залишаться інші маршрути, але вони будуть більш насичені.

“Тому що кількість того, чого треба перевозити, не зменшилася, а зменшилася кількість доріг, отже, кожна дорога, яка залишилася, буде більш навантажена. Це означає, що ми зможемо краще знищувати цю техніку і все, що вони хочуть перевезти — боєкомплекти, снаряди, ротації. У принципі, за великим рахунком, якщо перерізати логістичні можливості постачання всього, що необхідно на безпосередньо лінію фронту, це може означати, що угруповання, яке веде бої безпосередньо на лінії фронту, залишиться без снарядів, без зброї, без боєкомплекту. І все”, — каже Гетьман.

Тоді, на його думку, спротив з боку ворога буде дуже коротким.

“Тому це не просто погіршує або якось трохи впливає на можливості ворога. Це суттєво впливає. Якщо ми перекриваємо можливості всього, що необхідно підвозити, зокрема їжу і воду, там теж її ніде брати, то все це, за великим рахунком, можна вважати тактичним оточенням. І це угруповання приречене”, — резюмував Олексій Гетьман.

Читайте також: Сили оборони витісняють противника в районі Вербового, успішно відбили атаки біля Авдіївки та Білогорівки, — Генштаб ЗСУ

Нагадаємо, як заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МОУ) Кирило Буданов, російські окупаційні підрозділи опинилися перед прямою загрозою втрати міста Бахмут Донецької області та нещодавно перекинули туди свій останній резерв. Подібне відбувається і на півдні, де триває український контрнаступ: росіяни “кидають у вогонь все, що мають”.

Прямий ефір