Рішення про розміщення ядерної зброї на території Білорусі свідчить про політичну незрілість Путіна — думка

Ілюстративне фото: ТАСС

Заяви про розміщення на території Білорусі ядерної зброї — це дешевий шантаж і свідчення незрілості російського президента Володимира Путіна як політика. Таку думку сьогодні, 5 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив народний депутат України, голова комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.

“Зрозуміло, що він військовий злочинець, але він ще намагався представити себе як раціонального стратега, а насправді раціональний стратег так себе не поводить. Усі прекрасно розуміють, що це — істерика, коли вдаються до такого аргументу, як ядерний шантаж. Це говорить про те, що інші аргументи просто не спрацьовують, що це вже повне політичне банкрутство цього політика”, — зазначив він.

Мережко вважає, що такі дії Кремля ведуть до подальшої ізоляції Путіна.

“Усі світові лідери всіх держав прекрасно починають розуміти, з ким мають справу, що це неадекватна особистість, це якийсь, ну, вибачте за вираз, психопат або соціопат, який є небезпечним для будь-якої країни й з яким неможливо мати жодної справи”, — додав народний депутат.

Він зауважив, що сам Путін і його режим становлять смертельну загрозу для всього світу.

“Вони підривають безпеку, режим нерозповсюдження ядерної зброї, вони підривають мир у всьому світі. Це загроза і для сусідів Росії, але це, зокрема, загроза для самих росіян, тому що агресивна війна, в кінцевому підсумку, дуже боляче б’є по тому населенню, яке підтримує явно або тихо, або не чинить опору цій агресії”, — заявив Мережко.

Народний депутат резюмував: за війну в Україні не одному поколінню росіян доведеться розплачуватися і репараціями, і втратою репутації, і денацифікацією Росії.

Читайте також: Розміщення російської ядерної зброї в Білорусі не має військового сенсу, — Самусь

Нагадаємо, станом на 31 травня в Білорусь ядерну зброю не було ввезено.

Прямий ефір