“Рекордсмен з артилерійських обстрілів”: про ситуацію на Куп’янсько-Лиманському напрямку розповів Череватий

Сергій Череватий. Фото: Facebook/Serhii Cherevatyi

На Куп’янсько-Лиманському напрямку російські окупаційні війська вже кілька тижнів поспіль намагаються вести атакувальні дії. Минулої доби противник у районі Гряниківки, Верхньокам’янського, Спірного намагався атакувати п’ять разів українські позиції. Про це сьогодні,18 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

За словами речника, за добу на цьому напрямку українські військові ліквідували 53 російських окупантів, 116 було поранено. Також підбито два танки, броньований тягач, склад боєприпасів. 

“Дуже активний ворог у плані артилерійських атак. Насамперед цей напрямок — рекордсмен з артилерійських обстрілів: 478 разів ворог обстріляв різними типами артилерії за минулу добу”, — сказав Черватий. 

При цьому він вважає, що загроза повторного наступу РФ на Харківську область — мінімальна. 

“По-перше, там стоять дуже підготовлені частини, постійно триває моніторинг дій противника. По-друге, противник настільки багато кидає сил на Луганському та Бахмутському напрямку, що в нього просто не вистачає резервів, щоб бути активним і на такому укріпленому напрямку, як Харківський. Де на ворога чекають дуже мотивовані, загартовані в боях українські підрозділи”, — резюмував речник. 

Він нагадав, що багато жителів регіону, побувавши під окупацією, приєдналися до опору, до лав територіальної оборони.

“Я думаю, що вони просто будуть їх гризти, рвати руками після тих злочинів, які росіяни вчинили в області. І я думаю, що це буде пекло для них, їм не дадуть просто пройти більше кількох метрів”, — доповнив Череватий.

Читайте також: Бахмут стане останнім місцем бойової неслави росармії, — Череватий

Прямий ефір