Ракетами С-300 та авіабомбою армія РФ обстріляла Селидове в Донецькій області — наслідки (ВІДЕО)

Наслідки обстрілів. Скріншот: uatv.ua

Армія РФ 15 разів атакувала населені пункти Донецької області. У Нетайловому, всього за кілька кілометрів від лінії фронту, 13 квітня загинули троє мирних жителів. Крім цього, сьогодні, 14 квітня, вночі та вранці, окупанти били по Селидовому. На місці ударів побувала знімальна група телеканалу FREEДОМ.

Чотирма ракетами С-300 та однією авіаційною бомбою сьогодні вночі російські війська атакували Селидове, зруйнувавши низку будівель. Такі атаки по місту відбуваються фактично щоночі.

“Сьогодні о 1:30 ночі не спали, десь так близько були вибухи. Звичайно, дістало вже все це. Діти — у Запоріжжі, я тут одна. Працюю на грядках, треба чимось займатися, відволікатися”, — зізнається мешканка Селидового Галина Олександрівна.

Осколками від російських ракет усипана вся вулиця. Їх знаходили у своїх квартирах місцеві жителі. В один і той самий район міста російські окупанти були кілька разів протягом останніх місяців. Один і той самий багатоквартирний будинок двічі зазнавав ударів, у ньому фактично вже не живуть люди.

“Буває чуєш, що десь далеко лунають вибухи. А сьогодні вночі було поруч, страшно”, — каже Олена.

За словами місцевих жителів, попри постійні обстріли, вони ходять на роботу.

“Ми люди робочі, нам діватися нікуди. Працюємо. Будемо тут жити”, — сказала місцева жителька.

“Зараз трохи включається інстинкт самозахисту. А спочатку визирали у вікна, зараз, навпаки, всі ховаються”, — зазначив житель Селидового Анатолій.

Унаслідок сьогоднішнього обстрілу Селидового пошкоджено п’ять багатоквартирних будинків, три адміністративні будівлі. Є пошкодження і в приватному секторі від авіаційного удару.

Місцеві жителі не особливо хочуть говорити про евакуацію. Загалом у регіоні за минулу добу вдалося евакуювати з населених пунктів поблизу лінії фронту загалом 90 осіб, з них семеро дітей.

Читайте також: Понад 80 ракет, майже 700 керованих авіабомб і 130 “Шахедів” запустила за тиждень Росія по Україні, — Зеленський наприкінці 781-ї доби війни

Прямий ефір