Путін вважає, що зірвав “джекпот” — він безроздільний господар усього і вся на території РФ, — Грабський

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Після двох років повномасштабної війни, яку розв’язала РФ проти України, глава Кремля Путін почувається чудово, він вважає, що зірвав “джекпот”. Російський диктатор тотально контролює всі фінансові потоки в Російській Федерації, і будь-який опір, чи то на політичному напрямку, чи то на економічному, — відсутній. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ сьогодні, 24 лютого, озвучив військовий експерт, учасник миротворчих місій у Косові та Іраку Сергій Грабський.

“Десь із листопада 2022 року він зрозумів, що зірвав “джекпот”. Я розумію, що це звучить дивно, але, на мою думку, саме так ситуація і виглядає на сьогодні. Тому, що з погляду Путіна, він має країну, яка успішно протистоїть “проклятому” натовському і західному впливу. Має абсолютно контрольоване суспільство без бодай спроби опору будь-якої опозиції, навіть номінальної. І смерть [опозиційного політика] Навального показала, що взагалі ніякого опору немає. Путін тотально контролює всі фінансові потоки в Російській Федерації, і будь-який опір, чи то на політичному напрямку, чи то на економічному, карається жорстоко, його в принципі немає”, — сказав Грабський.

Говорити про те, що Путін “загруз” у війні, не доводиться, вважає експерт.

“Якщо говорити про історію того суб’єкта міжнародного права, який поки що називається Російською Федерацією, якому передували Радянський Союз, Російська імперія, суть цього суб’єкта була війна. Війна — це нормальний стан того суспільства, народонаселення, яке живе на цій території, як би дико це не звучало. Тому, а чому б йому не вести цю війну, маючи такі умови?”, — сказав Грабський.

На думку експерта, Путін вважає, що перебуває у винятковому становищі на сьогодні, адже війна приносить йому особисто збагачення.

“Він себе почуває чудово. Він є безроздільним господарем всього і вся на території РФ. І тому війна приносить йому тільки додаткове особисте збагачення. Вона повністю задовольняє його потреби. А те, що хтось із ним не хоче зустрічатися, вести переговори — він і без цього проживе”, — доповнив спікер.

Крім того, Путін знайшов ту “золоту жилу” або “золоту карту”, яка дозволяє йому далі мобілізувати людей на абсолютно безглузде самогубство.

“Він відкрив цим людям прекрасну можливість у майбутньому, дав їм перспективи і велику мету, заради якої можна вмирати. Це відтворення Радянського Союзу, тобто “виправлення трагічної помилки ХХ століття”, як він сам говорив. Тому в нього все чудово. У його найближчого оточення все чудово”, — акцентував Грабський.

Гість ефіру доповнив, що проблем із поповненням армії в РФ немає, оскільки люди готові йти на смерть за великі для них гроші.

“Охлос” покірливо йде вмирати за ті “божевільні гроші”, як їм здається, які падають на голову. Тому що в деяких регіонах Росії за рік можна заробити половину тієї суми, яку видають контрактнику — 200 тис. рублів”, — додав Грабський.

Він звернув увагу на те, що основа кремлівського режиму — це корупція.

“Усі потоки зараз влилися в один, і цей потік замикається на Путіні. Чому б йому не вести цю війну і періодично не лякати населення сусідніх країн розгортанням цієї війни? Чому б не створювати загрози і не годувати ними своє народонаселення, обіцяючи їм рай на землі в разі успішного просування територією України, територією балтійських держав, Польщі”, — зазначив спікер.

Населення РФ перебуває у стані певної ейфорії, яке перебуває “під мудрим керівництвом вождя, який веде їх від перемоги до перемоги”, вважає Грабський.

При цьому він зазначив, що тверезомислячі люди розуміють, до якої катастрофи це може призвести. Але цих людей у Росії ніхто не чує.

“Їм не дають можливості висловитися. Ці люди або залякані, і мовчать, або перебувають далеко від країни. А та віртуозна пропагандистська машина, яка створена в РФ, має два напрямки: перший — створення певної паралельної реальності всередині. Другий — блокування будь-якої думки, яка може прийти ззовні”, — резюмував гість ефіру.

Росія перебуває саме в тому стані, про який мріяла завжди — війна, вважає Грабський.

“Тобто не якась незрозуміла демократія, а війна. Диктатура і війна. І свою війну вони ведуть абсолютно зрозумілими методами. За останні щонайменше 60-70 років вони вивчали тільки такий спосіб війни”, — наголосив спікер.

Читайте також: Путін одержимий Україною — йому не потрібний ні мир, ні тривале перемир’я — думка

Прямий ефір