Путін одержимий Україною — йому не потрібний ні мир, ні тривале перемир’я — думка

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Путін збожеволів на ідеї знищення України, і не готовий ані до миру, ані до будь-якого більш-менш тривалого припинення вогню. Це очевидно всім, хто його чує. Путін надсилає саме такі сигнали. Про це сказав політолог Петро Олещук в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Як ілюстрацію гість ефіру навів інтерв’ю російського лідера американцю Такеру Карлсону.

“Ні про який мир з боку Путіна не йдеться. Путін витратив годину на те, щоб, на його думку, довести якимись історичними аргументами з часів Рюрика, що нібито України не існує, не повинно існувати, Україну вигадали чи то в австрійському Генштабі, чи то поляки, чи то Ленін, чи то Сталін, але в будь-якому випадку вигадали, значить, існувати не повинно. І все в такому дусі. По суті, він зізнався, що він психічно схиблений на Україні, одержимий Україною. І, відповідно, він не може допустити будь-якого більш-менш тривалого перемир’я, припинення вогню. Ні, він справді збожеволів на цій ідеї знищення України. І це дійсно абсолютно чіткий сигнал для всіх, хто хоче і готовий слухати”, — заявив гість ефіру.

Він додав: цілком очевидно, що будь-які домовленості з Путіним не мають сенсу. Усі договори з Україною російське керівництво порушило, намагаючись знайти причини для виправдання.

На думку політолога, західним країнам слід визнати реальність. Тим більше, що Путін постійно надсилає їм відповідні сигнали: вбивство Навального, ядерні погрози Медведєва, роздуми про “історичну справедливість” самого Путіна, яка, ймовірно, стосується не лише України.

“Путін убив, фактично, можна говорити, що він убив російського опозиціонера Навального… Це що, не сигнал Заходу? Дивіться, ні з ким я домовлятися не збираюся, ні за якими правилами грати я не збираюся. Правил для мене немає. Я відморозок. Дивіться, я відморозок. Ви не вірите, що я відморозок? Добре, я випущу ще свого ручного Медведєва, який на камеру вам скаже, що ми кидатимемо ядерні бомби на столиці країн НАТО”, — коментує політолог.

На думку Олещука, що швидше Захід усвідомлює реальність, то краще підготується.

“Потрібно просто визнати реальність. А реальність полягає в тому, що російський режим — це режим психопатів, зациклений на імперській величі та шовінізмі, які заради цієї величі та шовінізму готові приносити величезну кількість людей у жертву. Причому своїх громадян теж. І якщо ви це визнаєте, то, відповідно, ви шукатимете будь-які методи та будь-які способи, як цьому режиму протистояти”, — сказав Петро Олещук.

Читайте також: Переговори з РФ: умову назвав Зеленський

Прямий ефір