Путін і Раїсі обговорять різні варіанти розвитку подій на Близькому Сході — аналітика Гудкова

Дмитро Гудков. Фото: rferl.org

Президент Ірану Ібрагім Раїсі приїде на переговори з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним 7 грудня до Москви. Головні теми зустрічі — військове співробітництво і ситуація на Близькому Сході. Про це сьогодні, 6 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів російський опозиційний політик і громадський діяч Дмитро Гудков.

“Військове співробітництво, ситуація на Близькому Сході. Іран програє. Багато мусульманських країн не стали виступати на боці ХАМАСу. Ізраїль значну частину цих терористів знищив. Тому в Ірану проблеми на Близькому Сході, у Путіна проблеми зі зброєю. Я думаю, що вони зустрічаються для того, щоб ці два питання обговорити й про щось домовитися”, — розповів він.

Президенти Ірану та Росії обговорять ситуацію на Близькому Сході, адже кожен лідер переслідує власні інтереси.

“Якщо “Хезболла” не втручається, то Ізраїль, найімовірніше, доведе спецоперацію зі знищення всіх цих терористів до фіналу. А якщо “Хезболла” нападе, то будуть складні часи. Мабуть, вони й будуть обговорювати різні варіанти, як можна вплинути на цю ситуацію, тому що вона ж вигідна й Ірану, й Росії, оскільки відвертає увагу від війни в Україні”, — наголосив експерт.

Читайте також: Нафта — це ключовий ресурс, який забезпечує Путіну можливість підтримувати економіку і фінансувати війну РФ проти України, — Гудков

Прямий ефір