Призначення Бєлоусова на посаду міністра оборони РФ показує, що Путін налаштований вести війну на виснаження, — Пономарьов

Ілля Пономарьов. Скріншот: uatv.ua

Володимир Путін налаштований вести довгострокову війну в Україні на виснаження Заходу. Про це свідчить призначення Андрія Бєлоусова міністром оборони РФ. Таку думку сьогодні, 16 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив депутат Державної думи РФ (2007-2016 рр.), автор каналу “Утро Февраля” Ілля Пономарьов.

“Призначення на посаду міністра оборони Бєлоусова абсолютно несподіване, оскільки це дуже нестандартний хід. Це показує, що Путін розуміє, що його головна конкурентна перевага на цей час — це війна на виснаження та можливість використовувати велику кількість грошей довгостроково на виробництво озброєнь. Він намагатиметься передавити Захід виробництвом озброєнь. Він налаштований на досить довгу гру”, — сказав він.

Експерт зазначив, що головна заслуга Бєлоусова наразі — збереження економіки РФ в умовах санкційного тиску.

“Бєлоусов людина скрупульозна, в’їдлива, конфліктна, з чіткими поглядами, холодна, цинічна. Це єдиний помітний російський економіст, який підтримав війну. Він завжди виступав з позиції, що військові витрати — це найпотужніший фактор економічного розвитку. Те, що російська економіка вистояла — це заслуга Бєлоусова”, — розповів Пономарьов.

Читайте також: Новий міністр оборони РФ виправлятиме помилки свого попередника, — Ступак

Прямий ефір