Новий міністр оборони РФ виправлятиме помилки свого попередника, — Ступак

Іван Ступак. Скріншот: uatv.ua

Нового главу Міністерства оборони Росії, економіста Андрія Бєлоусова, призначив Путін для того, щоб радикально змінити ситуацію у військово-промисловому комплексі (ВПК) Російської Федерації. Про це сьогодні, 16 травня, в ефірі телеканалу FREEДOM розповів військовий аналітик, співробітник СБУ в 2004-2015 рр. Іван Ступак.

“Я думаю, найімовірніше, це економічні потоки. Гроші там дійсно шалені — близько 8% ВВП Росії йде на війну проти України. І ці потоки потрібно “причесати”, направити за призначенням. Тому головне завдання Бєлоусова зараз — спрямувати в правильне русло грошові потоки й організувати виробництво снарядів, техніки та інших боєприпасів, щоб якомога ефективніше знищувати українців і завойовувати Україну”, — зазначив експерт.

За його словами, це доводить і перша заява нового міністра оборони РФ про необхідність підвищити ефективність держоборонзамовлення.

“Ті оборонзамовлення, які були раніше розміщені, за Шойгу, не виконувалися з різних причин недофінансування. Гроші крали ще до моменту, як вони приходили безпосередньо на підприємства. Відсутність контролю, відсутність якості, термінів виконання — тепер це стало головним болем Бєлоусова”, — уточнив військовий аналітик.

Читайте також: ВПК РФ систематично порушувало терміни: про виклики для нового глави Міноборони розповів експерт

Прямий ефір