Проєкт Hate speech виходить на UATV English

YouTube-канал UATV English, який входить до складу державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”, транслюватиме спільний англомовний проєкт Центру протидії дезінформації та Національної ради України з питань телебачення і радіомовленняНate speech.

Новий проєкт покликаний розповісти іноземним глядачам про російську загрозу, мову ненависті та ворожнечі, яку культивує російська пропаганда і толерує російське суспільство. Hate speech звертається до англомовної аудиторії різних країн. На конкретних прикладах висловлювань російських пропагандистів проєкт показує, що Путін і його агресія не так далеко, як це може здаватися тим, хто мешкає не в Україні.

У першому епізоді Hate speech акцент зроблено на геноцидній суті висловлювань російських пропагандистів  Володимира Соловьйова та Ольги Скабеєвої, погрозах знищити ядерною зброєю західні країни, зокрема Велику Британію, артикульованій ними байдужості до життя цивільних і схваленні великої кількості можливих жертв, заявах про необхідність створити постійну “екзистенцій ну” загрозу для Сполучених Штатів Америки.

На YouTube-каналі UATV English прем’єрний епізод вже встигли переглянули понад 30 тис. разів, 99,9% переглядів з-за кордону, з них:

  • 17,4% — зі США;
  • 10,1% — з Великої Британії;
  • 8,4% — з Канади;
  • 4,2% — з Австралії;
  • 2,8% — з Німеччини.*

Топ-5 країн за переглядами прем’єрного епізоду Hate speech загалом збігаються з топ-5 країн за переглядами UATV English у 2024 році: США – 25,8%, Велика Британія – 13,2%, Канада – 9,6%, Австралія – 5,2%, Німеччина – 4,7%.**

Зазначимо, YouTube-канал UATV English — один з англомовних ресурсів українського державного іномовлення. Загальна кількість підписників — 420 тис., переглядів — 282 млн.

*Дані за 11 – 12 квітня 2024 р. Джерело даних — YouTube Studio UATV English.

**Дані за період 01.01.2024 – 11.04.2024. Джерело даних — YouTube Studio UATV English.

Прямий ефір