Протестні настрої у РФ посилюватимуться, причому в більш радикальній формі, — Галлямов

Аббас Галлямов. Фото: Telegram/abbasgallyamovpolitics

Влада в Росії цілком переходить у руки до силових структур, що в підсумку призведе до падіння економіки та зробить президента РФ Володимира Путіна їхнім заручником. Зі свого боку стрімке погіршення рівня життя росіян спровокує протестні рухи, які будуть радикалізуватися. Про це сьогодні, 13 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів політтехнолог Аббас Галлямов.

“Влада остаточно знищить економіку. Тому що силовики отримують карт-бланш, можуть будь-кого звинуватити в чому завгодно й оголосити зрадником вітчизни. Силовики — це ж не продуктивні сили, вони тільки жеруть у три горлянки. Тому силовики просто доб’ють економіку, якою поки що керують технократи, а вони будуть повільно здавати позиції. І після цього економіка почне вмирати прискореними темпами. Це вестиме до зростання зубожіння і посилення антисистемних протестних настроїв, причому в радикальній формі. Протестні настрої посилюватимуться і набуватимуть не інтелігентського характеру”, — пояснив він.

Віддавши владу силовим структурам, Путін стає їхньою маріонеткою, і його влада слабшає, упевнений політтехнолог.

“Тут виникне проблема для самого Путіна. Тому що якщо ти віддав усю владу силовикам, то ти стаєш маріонеткою в їхніх руках. Путіна чекає ослаблення його власної влади”, — заявив він.

Наразі в Росії зростають протестні настрої, які змушують Кремль застосовувати більш жорсткі репресії. До виборів президента РФ репресії будуть більш помірковані, але після них вони набудуть більших масштабів, вважає Галлямов.

“Зростання протестних настроїв, падіння рейтингів влади не залишають владі шансів — або розлучатися з владою і йти, або закручувати гайки та репресувати. Тому в Кремлі запанував тренд на пошук ворогів народу. Є всі підстави припускати, що до виборів вони ще будуть якось це маскувати, а після виборів, я думаю, вони пустяться берега”, — сказав він.

Читайте також: Кремль намагається викорінити можливість подальших протестів у Башкортостані: подробиці розповів Заріпов

Прямий ефір