Представники поневолених народів Росії закликали США та їхніх союзників підтримати Україну — подробиці (ВІДЕО)

Капітолій. Фото: voyage-aux-usa.com

До повної перемоги України та деокупації всіх українських територій представники поневолених народів Росії закликали США та їхніх союзників підтримати Україну в її боротьбі з агресором. Під час Форуму вільних держав пост-Росії у Вашингтоні учасники конференції зійшлися на думці, що Російська Федерація веде геноцидну війну проти України. Учасники форуму вважають, що імперія повинна розпастися, а корінні народи стати незалежними, інформує FREEДОМ.

Процес розпаду Росії як імперії незворотній, а перемога України необхідна не тільки для її суверенітету, а й загалом для світової безпеки.

Мобілізувати всі зусилля світової громадськості та допомогти Україні вистояти у протистоянні з агресором закликали представники різних народів, що проживають на території Російської Федерації, які вважають свої землі “окупованими Кремлем”. Про це йдеться в декларації Форуму вільних держав пост-Росії, який проходив у Вашингтоні.

“Тому всі форми допомоги — військова, фінансова, дипломатична, інформаційна та матеріальна мають бути надані Україні в боротьбі за міжнародне право, мир, свободу, не лише в повному обсязі, а й без затримок і перерв, спричинених бюрократичними процедурами, що прямо сприяють продовженню московського мілітаризму та імперської експансії”, — із Вашингтонської декларації Форуму вільних держав пост-Росії.

Війну Росії проти України учасники форуму вважають геноцидною.

Президент російської платформи “Ліга вільних націй” Раджана Дугарь-Депонте зазначила, що народ Бурятії поневолюється, так само як і інші корінні народи, яких диктатор Путін відправляє на фронт — фактично на забій.

Істотну роль у цьому відіграє російська пропаганда — Росія викачує всі ресурси з колонізованих земель, залишаючи поневолені регіони в злиднях. У Бурятії та Алтаї за межею бідності живе понад 20% населення.

“Цю бідність створено штучно, тому що насправді наша республіка є дуже багатою на природні, людські ресурси. Але нас тримають у “чорному тілі”, тому що такий закон в імперії”, — заявила член Комітету незалежності Бурятії, президент “Ліги вільних націй” Раджана Дугар-Депонте.

Учасники Форуму вільних держав постРосії вважають, що “деколонізація і деімперіалізація територій Північної Євразії”, може стати реальністю тільки в контексті повної деокупації і перемоги України.

“Війна, яка активізувалася у 2022 році, поставила питання кардинально, і його поставила Москва про те, що російська імперія і Україна не можуть існувати спільно”, наголосив голова міжфракційного об’єднання Верховної Ради України “За деколонізацію і демонтаж Російської імперії” Олег Дунда.

Загалом у форумі брали участь представники понад 40 корінних народів, як вони кажуть, “окупованих Московією”. Щоб звільнитися від впливу Кремля, всі методи хороші, вважають учасники заходу від мирних протестів до збройної боротьби.

Від впливу Москви сьогодні потрібно звільнити такі території як Башкортостан, Саха (Якутія), Інгрія (Ленінградська область), Черкесія, Чувашія, Сибір, Бурятія, Карелія, Інгушетія, Кубань та інші регіони…

“Це колонії Росії. Ми завжди були колонією з того моменту, як нас завоювали понад 300 років тому. У Росії закону давно немає. Влада живе не за законами, а за поняттями. Тому що владу захопила просто зграя. Це просто організована злочинна група”, акцентувала Раджана Дугар-Депонте.

Перший Форум вільних держав пост-Росії відбувся у Варшаві в травні 2022 року, потім зібрання відбувалися в Чехії, Швеції, Бельгії у стінах Європарламенту, в США, Японії, Великій Британії, Франції та Італії.

Читайте також: Мародерство, гуманітарна криза і байдужість влади: що відбувається в затоплених регіонах Росії (ВІДЕО)

Прямий ефір