ППО не гарантує захист на 100%: як убезпечити українські міста від ракетних ударів РФ — думка

Вирва від влучання ракети С-300 в Харкові. Фото: facebook.com

Від російських атак останнім часом дуже страждають Харків і Чернігів, оскільки вони розташовані поблизу до кордону з РФ. Щоб захистити українські прикордонні міста та інші населені пункти, однієї ефективної роботи ППО недостатньо. Необхідно ще й знищувати пускові установки ворога. Таку думку озвучив військовий оглядач Денис Попович в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Чернігів, як і Харків, це прикордонне місто. Це є проблемою — будь-які ракети, які будуть запущені з території РФ, вимагатимуть миттєвої реакції. І в такій ситуації ППО на 100% не гарантує повного покриття. У цій ситуації ще більше ускладнюється завдання ППО”, — сказав оглядач.

На його думку, необхідно знищувати пускові установки на території Росії.

“Крім зміцнення систем ППО, потрібно ще думати про те, як знищувати стартові позиції ракетних комплексів, які розташовані на території Росії. Тобто бити по території РФ, щоб знищити пускові установки”, — акцентував Попович.

Необхідно вирішувати відповідний комплекс завдань, тобто готувати сили та засоби, які здатні виконувати такі завдання, доповнив спікер.

“Я розумію, що простіше сказати, ніж зробити, оскільки наші партнери нам забороняють бити по території Російської Федерації своїм озброєнням. І цього озброєння не так багато”, — сказав він.

Читайте також: Україні потрібно більше засобів ППО, щоб убезпечити міста від російських ударів — розбір

Нагадаємо, 17 квітня російські війська завдали ракетного удару по Чернігову. Внаслідок атаки загинули 18 людей, ще 77 — постраждали.

Прямий ефір