Повна мобілізація Путіним російської економіки просто нежиттєздатна, — Шаппс

Грант Шаппс. Скріншот: uatv.ua

Путіну не вдасться тотально перевести економіку на військові рейки. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс, коментуючи новий огляд розвідки свого відомства, повідомляє FREEДОМ.

В огляді британської розвідки зокрема йдеться про те, що в Росії вирішили змінити Трудовий кодекс через дефіцит робочої сили, викликаний мобілізацією на війну проти України. Крім цього, Шапс закликав союзників продовжувати надавати військову допомогу Києву.

“Повна мобілізація Путіним російської економіки просто нежиттєздатна. І він це знає. Якщо всі союзники виконають зобов’язання Великої Британії підтримувати Україну протягом наступних шести років, ми зможемо використати цю слабкість і унеможливити для російської економіки продовжувати військові зусилля”, — написав Грант Шаппс у соцмережі Х.

Читайте також: ВПК Росії працює на зношування, подальше збільшення оборонних асигнувань призведе до соціальних потрясінь, — Снєгирьов

Нагадаємо, народний депутат України, голова міжфракційного об’єднання Верховної Ради “За деколонізацію та демонтаж Російської імперії” Олег Дунда висловив думку, що із призначенням економіста Андрія Бєлоусова на посаду міністра оборони Росії відбудеться повна мілітаризація російської економіки.

Прямий ефір