Призначення Бєлоусова міністром оборони РФ призведе до повної мілітаризації російської економіки, — Дунда

Ілюстрація: gettyimages.com

З призначенням економіста Андрія Бєлоусова на посаду міністра оборони Росії відбудеться повна мілітаризація російської економіки. Таку думку сьогодні, 14 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив народний депутат України, голова міжфракційного об’єднання Верховної Ради “За деколонізацію і демонтаж Російської імперії” Олег Дунда.

За його словами, у перестановках в уряді РФ жодної зміни вектора немає.

“У них як пішло в мракобісся, починаючи з 2011 року, так воно й посилюється. Тренд не змінюється, тільки посилюється. Ось ця чорнота посилюється, темрява, яка у них настає. Фактично вони зараз намагаються зробити щось, схрестити монархію з таким ось кондовим “совком”. Тобто вони повертаються, у принципі, до Радянського Союзу в чистому вигляді, за винятком того, що зараз владу передають у такий монархічний спосіб від батьків-дідів безпосередньо до їхніх родичів, їхніх племінників, синів — монархічний принцип передачі. А ось робота безпосередньо самої імперії — абсолютно 1960-1970 роки Радянського Союзу, коли все будувалося на тлі й на базі того, що як така повна мілітаризація економіки, все працює на армію, все працює на ВПК. І ось це призначення того ж Бєлоусова свідчить про те саме. З точки зору зміни напрямку й руху політики Москви нічого не змінилося”, — сказав Дунда.

Він нагадав, що Бєлоусов останнє десятиліття контролював економічну складову в Росії, а під час епідемії COVID-19 був основним комунікатором з олігархічними групами.

“Тобто він знає абсолютно всіх, він знає, як працює економіка, він знає, хто як контролює, який фінансовий стан основних секторів економіки. І його основне завдання, найімовірніше, на посаді міністра оборони — це те, що він має використати залишкові можливості основних сировинних секторів й машинобудівництва для посилення ВПК й посилення армії війни, яка перебуває у РФ”, — переконаний Дунда.

Народний депутат наголосив, що російський диктатор Володимир Путін нарощує мілітаризацію РФ, що є загрозою не тільки для України, але й для Європейського Союзу і для США.

“І в такому випадку потрібно не думати, що Путін нібито слабкий, а потрібно думати, яким чином відповідати. Тому що станом на сьогодні ВПК Європейського Союзу, наприклад, уже в поточному стані російської військової машини не досягає й половини її потужності. Що буде далі, коли вся економіка буде налаштована на військовий лад й буде повна мілітаризація, ми можемо тільки припустити”, — зазначив він.

На думку Дунди, Європейському Союзу потрібно замислитися, що робити зі своєю економікою та яким чином її реконструювати й змінити її основні базисні принципи.

“Тому що в такому стані Європейський Союз загрожує програти військове протистояння з Російською імперією”, — сказав нардеп.

Читайте також: Кандидат на пост міністра оборони РФ Білоусов іде на “розстрільну посаду” — політтехнолог прогнозує генеральські бунти у Росії

Нагадаємо, за даними Інституту вивчення війни, російський диктатор змінює керівників, щоб посилити підготовку до затяжної війни й, можливо, до майбутньої конфронтації з НАТО.

Прямий ефір