Потік охочих приєднатися до легіону “Свобода Росії” зростає, — Курносова

Ольга Курносова. Скріншот: uatv.ua.tv

Наразі у РФ спостерігається процес звільнення Росії від тоталітарного режиму. Таку думку висловила політичний аналітик, головний редактор порталу After Еmpire Ольга Курносова сьогодні, 4 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Вона заявила про все більший інтерес людей у Росії до приєднання до легіону “Свобода Росії” та Російського добровольчого корпусу. Курносова наголосила, що потік людей, які дійсно бажають боротися за свободу Росії, активно зростає.

Політична аналітикиня також зазначила, що у складі Російського добровольчого корпусу є різні люди, включаючи радикалів правих і лівих поглядів.

“Однак усі вони готові взяти до рук зброю, щоб звільнити свою батьківщину”, — заявила Курносова.

Вона також наголосила, що у майбутньому парламенті РФ, обраному на вільних виборах, будуть представлені різні політичні погляди, включаючи праві, ліві, ліберальні та консервативні сили.

Курносова також звернула увагу на ситуацію в Бєлгородській області, де сили ФСБ та поліції розбігаються при виникненні реальних боїв.

“Ніхто не охоронятиме Путіна, можливо, лише його особиста охорона та ФСБшники. Але це триватиме лише доти, доки вони не вирішать, що вигідніше здати Путіна до Гаазького трибуналу та отримати амністію. У критичний момент не залишиться нікого, хто охоронятиме Путіна”, — зауважила гостя ефіру.

Експерт додала, що лише звільнення Росії від Путіна та його поплічників дозволить говорити про безпеку в Європі та світі.

“Зараз у мене з’являється надія, що ці людожери не керуватимуть моєю батьківщиною нескінченно, і ми зможемо звільнити її”, — сказала Курносова.

Нагадаємо, бійці легіону “Свобода Росії” та Російського добровольчого корпусу повідомили, що сьогодні зайшли до передмістя Шебекіно Бєлгородської області. Через їхні зіткнення з армією РФ там весь день відбуваються артилерійські обстріли, пишуть ЗМІ з посиланням на очевидців. За їхніми даними, дороги навколо міста перекрили до 30 червня, а вже з завтрашнього дня буде скасовано всі електрички.

Читайте також: Події в Бєлгородській області є першим етапом створення демілітаризованої зони — думка

Прямий ефір