Успішне створення та розвиток індустріальних зон у Туреччині може стати практичною моделлю для відтворення в Україні.
Про це йшлося під час онлайнзустрічі з послом України в Турецькій Республіці Василем Боднаром на тему: “Вихід на ринок та особливості ведення бізнесу в Туреччині”, повідомляє UA з посиланням на Укрінформ.
За словами українського посла, Туреччина має розвинуті індустріальні зони. І вони дуже динамічно прогресують та удосконалюються.
“Лише в Анкарі їх понад десять, у Стамбулі – ще більше. У кожному регіоні ці промислові зони є двигунами розвитку та індустріалізації, перетворення Туреччини з сільськогосподарської країни на промислову потугу, яка нині серйозно конкурує на ринках глобального масштабу”, – сказав Боднар.
На думку дипломата, варто починати з вивчення питань управління індустріальними зонами. І брати за основу вже працюючі моделі, зокрема їхні взаємини з органами влади, місцевого самоврядування; упорядкування відносин з податковими, у разі потреби правоохоронними, органами.
Боднар також відзначив високу інтенсивність розвитку двосторонніх відносин між Україною та Туреччиною.
“Довіра між нашими президентами та налагоджений добрий особистий контакт допомагає вирішувати багато актуальних питань, рухатися в руслі розвитку стратегічного партнерства та формувати ті сфери, які раніше видавалися малоперспективними”, – додав посол України в Туреччині.
Раніше Василь Боднар розповідав про політичний діалог між Україною і Туреччиною, оборонно-безпекова співпраця та взаємодія в інших сферах невпинно розвиваються. Такі основні цілі співпраці двох країн.
Читайте також: Україна і Туреччина працюють над 30 проєктами в оборонній сфері