Послаблювати допомогу Україні — це посилювати Росію, — Зеленський 

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

В агресивній війні, яку розв’язала Росія проти України, не можна зберігати нейтралітет, адже відсутність допомоги Українській державі означає посилення Російської Федерації, яка потім загрожуватиме іншим країнам. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами в Оттаві, передає FREEДОМ.

“Ти допомагаєш Україні або Росії. У цій війні не буде посередників. Послаблюючи допомогу Україні, ти посилиш Росію. А потужна Росія й те, чого від неї очікувати… Я думаю, історія у книжках і свідках на це вже давно відповіла. Якщо хтось хоче ризикнути — добре, послаблюйте допомогу українцям. Але, якщо бути відвертими й чесними, за свободу, за демократію, за права людей треба боротися”, — сказав глава держави.

Він подякував країнам-партнерам, які допомагають Україні зброєю та фінансуванням.

“Але це не найбільша ціна. Найбільшу ціну все-ж таки за це сьогодні платить Україна — людьми, кількістю смертей. Тому ми дуже вдячні за допомогу”, — резюмував український лідер. 

Читайте також: Канада приєднається до підготовки українських пілотів на F-16 та надасть допомогу на 650 млн дол.: деталі перемовин Зеленського із Трюдо

Нагадаємо, після візиту до США президент України Володимир Зеленський відвідує Канаду.

Читайте також: Зеленський прибув до Канади, його біля трапа літака зустрів Трюдо (ВІДЕО)

Прямий ефір