Після завершення війни російські солдати стануть вигнанцями — думка Ейдмана

Російський окупант. Фото: focus.ua

Російські військовослужбовці після завершення повномасштабної війни проти України постануть перед труднощами. Так, суспільство ніколи не шануватиме їх, а держава не надасть підтримку. Про це сьогодні, 24 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив російський соціолог і журналіст Ігор Ейдман.

“Люди, які пішли за гроші вбивати Україну, ніколи не будуть героями в очах суспільства, їх ніхто не буде вшановувати. Уся ця хвиля, яку сьогодні піднімає Путін, піде разом із ним. Ці люди будуть вигнанцями в суспільстві, вони стикатимуться з важкими соціальними проблемами”, — сказав він. 

За його словами, російська влада не надаватиме військовослужбовцям підтримку, а такого ставлення, як до учасників Другої світової війни, “навіть у наближеному вигляді не буде”.

“Не знаю, чи багатьох, але когось напевно притягнуть до кримінальної відповідальності за конкретні злочини проти, зокрема, мирних громадян в Україні. Ті, що залишилися, будуть просто нікому не потрібні, вони будуть соромитися і приховувати факт своєї участі в цій злочинній авантюрі”, — наголосив Ігор Ейдман.

Читайте також: Росія хоче розколоти Україну зсередини: які методи використовуватиме Кремль — пояснили експерти

Раніше російсько-американський історик, співавтор книг “Третя світова: битва за Україну”, “Від Червоного терору до мафіозної держави” Юрій Фельштинський висловив думку, що президент Росії Володимир Путін вибирає механізми для розширення агресії до глобального рівня.

Прямий ефір