Під приводом боротьби з підпіллям російські окупанти чинять у Запорізькій області свавілля — дані райради

Віктор Дудукалов. Фото: facebook.com/duducaloff

Боротьба з підпіллям у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області має перманентний характер. Під приводом боротьби з підпіллям російські окупанти чинять свавілля. Про це сьогодні, 28 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов.

Він навів приклад, як відбувається терор цивільних.

“У дев’ятиповерховий гуртожиток вночі заходить група озброєних людей, вручаючи попутно повістки під приводом того, що вони нібито шукають злочинця, який скоїв резонансний злочин. Але самого злочину насправді й не було, тому що якби резонансний злочин було скоєно в маленькому місті, вони б прекрасно знали, хто потерпілий, що сталося тощо”, — сказав Дудукалов.

Заступник голови райради звернув увагу, що російські окупанти в кожній людині на захоплених територіях вбачають партизана, пособника ЗСУ, усіх, кого бояться.

“Вони не приховують того, що бояться. На підпілля в них дуже жорстка алергічна реакція. Вони просто не розуміють, коли в черговий раз вибухає машина, як це відбувається”, — зауважив він.

Читайте також: Тривожність росіян на окупованій частині Запорізької області наростає через наближення ЗСУ, — голова облради

Нагадаємо, в окупованому Маріуполі активно працює партизанський рух. У жовтні там за дивних обставин ліквідували кілька десятків російських окупантів.

Прямий ефір