Оборона російських окупантів може посипатися після втрати Токмака — думка експерта

Російський окупант. Фото: ТАСС

Тимчасово окупований Токмак Запорізької області — це серйозний логістичний центр, втрата якого може спричинити обвал оборони російських військ. Про це сьогодні, 18 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив експерт з питань національної безпеки Іван Варченко.

“Втрата Токмака — це втрата серйозного логістичного центру, який стоїть практично останнім опорним пунктом на шляху до Мелітополя”, — сказав він.

За його словами, російські окупанти докладатимуть усіх зусиль для того, щоб утримати контроль над такими значущими містами Запорізької області.

“Але оскільки українські війська заходять з різних боків, б’ють, промацують російську оборону і знищують російські тили на всіх ділянках фронту, — з кожним днем ворогові все важче. І

коли вони втратять Токмак, я абсолютно впевнений, що оборона має всі шанси посипатися”, — резюмував Іван Варченко.

https://www.youtube.com/watch?v=eSsljltPhgc&ab_channel=FREE%D0%94OM

Читайте також: Українська армія зайняла панівні висоти поблизу Бахмута після звільненням Андріївки та Кліщіївки, — Східне угруповання військ

Як повідомлялося, протягом минулої доби на фронті відбулося понад 35 бойових зіткнень. Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку. 

Прямий ефір