“Не гоже росіянам хвилюватися”: про заборону пропаганди повідомляти про події у РФ, пов’язані з війною, розповів Давлятчин

Ілля Давлятчин. Скріншот: uatv.ua

У Російських ЗМІ ігнорують події, пов’язані з війною, та на телеканалах ніяк не коментують атаки безпілотних літальних апаратів тощо. Навіть адреси бомбосховищ у Росії засекречені, адже це державна таємниця. Про це сьогодні, 29 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів журналіст Telegram-каналу “Можемо пояснити” Ілля Давлятчин.

“Зараз, я так розумію, є заборона на розповіді аудиторії про атаки, бо не гоже росіянам хвилюватись про те, що десь там чогось падає. Так само як росіяни не повинні знати адрес бомбосховищ. Є заборона у законодавстві російському. Росіянин не повинен знати, де йому ховатися від війни, тому що це є держтаємницею, — сказав він.

Російська Федерація не може надати безпечні укриття навіть у великих містах, тому вони приховують факти атак безпілотниками й створюють видимість, що нічого в країні не відбувається, а війна далеко — на території України.

“Бомбосховищ у Москві на людей не вистачить. Ми перерахували їх на пальцях буквально і з’ясували, що туди помістяться від сили 5% мешканців столиці. Владі все одно на тих, хто живе у російських містах. Тому вони нічого не розповідають про атаки дронів або про якісь інші інциденти в Російській Федерації, пов’язані з війною”, — підкреслив Давлятчин.

Читайте також: У Росії тепер менше ракет, але більше дронів: наскільки Україна готова до зимових обстрілів РФ — прогнози експертів

Прямий ефір