НАТО створить структуру для безперервних поставок озброєнь в Україну — заява

Иллюстративное фото: pixabay.com

Північноатлантичний альянс (НАТО) створить на саміті у Вашингтоні постійну структуру для організації постачання зброї Україні та її фінансування. Про це повідомив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг, виступаючи на сесії Парламентської асамблеї, інформує FREEДОМ.

Генсек НАТО наголосив, що військове постачання повинне знову піти в Україну безперервним потоком — минулі затримки та невиконання обіцянок щодо постачань мали серйозні наслідки.

“Нам необхідна тверда, сильна інституціоналізована структура. Тимчасові, короткострокові добровільні оголошення про виділення допомоги хороші, але в довгостроковій перспективі нам потрібна більш передбачувана та масштабна підтримка України”, — із заяви Столтенберга.

За його словами, вже запропоновано кілька ініціатив, які союзники зможуть узгодити на саміті у Вашингтоні, що відбудеться з 9 по 11 липня.

Читайте також: Україна та Іспанія підписали угоду про гарантії безпеки (ВІДЕО)

Раніше міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс заявив, що всі європейські країни, які перебувають під парасолькою НАТО, повинні вступити в Альянс. За його словами, коли ведмідь перебуває біля задніх дверей європейської безпеки, то немає місця для нейтралітету.

Прямий ефір