Наступника для Кадирова готуватиме Кремль, а не нинішній глава Чечні — думка правозахисника

Адам і Рамзан Кадирови. Фото: instagram.com/adam_benoevsky_k13

Зарано говорити про те, що глава Чечні Рамзан Кадиров готує сина Адама як свого наступника, тому що це питання вирішуватимуть виключно в Кремлі. Про це сьогодні, 30 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав чеченський правозахисник Абубакар Янгулбаєв.

Він зазначив, що історія з нагородженням Адама Кадирова державними нагородами демонструє: для успіху в Чечні потрібно народитися в “правильній сім’ї”, а особисті заслуги та здібності значення не мають.

“Але поки що я б не говорив про те, що Кадиров його готує на своє місце. Готувати буде не він, готують у Кремлі самі. Кадиров хотів би узяти традиції Саудівської Аравії, де ціла країна перейменована на честь однієї людини, на честь сім’ї Саудівської Аравії. І був би, напевно, не проти перейменувати Чечню й на Кадировську республіку, як він це зробив, наприклад, зі своїм селом Хосі-Юрт, перейменувавши його на Ахмат на честь свого батька. І абсолютно жодних проблем це в нього не викликає. І він не вважає, що це порушує навіть традиції. Тобто його предки назвали і заснували це село, а він вирішив через величезну кількість часу просто його змінити. Для нього немає жодних проблем, тобто ані сорому, ані совісті”, — сказав Янгулбаєв.

Він не виключає, що в майбутньому Кремль замінить Кадирова на якогось технократа.

Читайте також: Кадрові перестановки в Чечні на користь членів сім’ї Кадирова досягли свого піка — подробиці (ВІДЕО)

Раніше Абубакар Янгулбаєв заявив, що 80% коштів, що надходять Чечні в якості дотацій з бюджету РФ, йде на підтримку диктатури Кадирова в республіці.

Прямий ефір