Дії українських підрозділів, зокрема на Курахівському виступі, дещо загальмували наступ російської окупаційної армії на Покровськ. Про це сьогодні, 25 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав речник Української добровольчої армії Сергій Братчук.
“На Покровському напрямку ворог сьогодні проводить перегрупування. Він формує флангові удари, насамперед із західного флангу, за цим напрямком він рухається… Хочу зазначити, що саме на Покровському напрямку сьогодні зібрані найбоєздатніші частини російської армії. Це підрозділи, які репрезентують не одне угруповання військ, а кілька, які воюють на російсько-українському фронті. Враховуючи характер бойових дій — дуже багато використовується FPV-дронів, артилерія працює — той масштабний наступ, який ворог планував уже на цей час, трішки пригальмувався”, — зазначив він.
Братчук каже, що на Покровському напрямку ворог діє так само, як діяв на Времівському виступі — намагається перерізати логістику. Ситуація там динамічна, українські підрозділи проводять й контратакувальні дії.
“Ворог все одно намагається просуватися. Він намагається ліквідувати Курахівський виступ, який досі ще воює. Там, до речі, кілька контратакувальних дій провели наші морські піхотинці. Вони були вдалими… Оборона на Курахівському виступі, звісно, справа часу. На жаль, ворогові вдасться там, швидше за все, просунутися, покращити своє тактичне становище. Проте, саме дії наших підрозділів по Курахівському напрямку сьогодні якраз і дають підстави говорити про те, що на Покровському трішки наступальний порив ворога пригальмувався”, — сказав Сергій Братчук.
Читайте також: Понад 200 боєзіткнень відбулося на фронті за добу, найбільше — на Покровському та Краматорському напрямках
Нагадаємо, минулої доби втрати російських загарбників склали 1 650 осіб. Також українські воїни знешкодили сім танків, 37 бойових броньованих машин, 14 артилерійських систем, 51 безпілотник оперативно-тактичного рівня, дві крилаті ракети та 79 автомобілів окупантів.
Читайте також: На Покровському напрямку РФ намагається сформувати плацдарми для весняно-літнього наступу, — Селезньов