Російська інформаційно-психологічна операція (ІПСО) просуває на Заході наративи з метою вбити клин нерозуміння між Україною та країнами-донорами з колективної Європи. Про це сьогодні, 6 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий експерт Владислав Селезньов.
Так він прокоментував інформацію про нібито переобладнання установок США, що постачаються Україні.
“Пропоную розвінчувати фейки. Для того, щоб заблокувати можливості для реактивних систем залпового вогню класу HIMARS (“Хаймарс”) та їхніх аналогів, можливість використання тих самих ракет ATACMS (“Атакамс”), які здатні діяти на відстані до 300 км, щонайменше, країнам колективного Заходу необхідно передати для нас ці самі ракети ATACMS. Їх у нас немає, і в найближчій перспективі не передбачається, судячи з тієї позиції, яку займають країни колективного Заходу. Певною мірою, це наративи, які просуває російська ІПСО, намагаючись у той чи інший спосіб вбити клин непорозуміння між Україною і країнами-донорами з колективної Європи. Тому цілком очевидно, що це повна нісенітниця”, — сказав він.
Експерт нагадав, що Україна отримує військово-технічну допомогу відповідно до раніше складених зобов’язань і домовленостей.
“І вже точно на цьому треку немає розмови про те, щоб якимось чином блокувати ті самі системи HIMARS, щоб українська армія не могла їх використовувати за іншим призначенням, ніж це визначено в перемовному треку. Очевидно, що Україна є відповідальним партнером країн-спонсорів і донорів українських Сил оборони, і якщо вже ми домовилися, що не використовуватимемо цю зброю для завдання ракетно-бомбових ударів по території Російської Федерації, то ми цей план реалізовуємо. А для завдання ракетно-бомбових ударів по території РФ ми використовуємо вітчизняне озброєння і розробки”, — резюмував Владислав Селезньов.
Читайте також: Повноцінна інформаційна зброя: як зараз працюють пропагандисти РФ за кордоном (ВІДЕО)
Нагадаємо, раніше Селезньов висловив думку, що певні комунікації на рівні союзних договорів України з державами НАТО вже мають місце бути. Договір працюватиме на реалізацію головних завдань: забезпечення та взаємопідтримка в разі агресії третьої сторони.