Накази віддає особисто Путін: Курносова про придушення антивоєнних протестів у Росії

Ольга Курносова. Фото: hromadske.radio

Уся політика влади РФ спрямована на те, що нібито держава веде не війну, а спеціальну військову операцію. Так вони хочуть уникнути покарання за воєнні злочини своїх військ в Україні та задурити голову власному населенню. Таку думку озвучила політична аналітикиня, головна редакторка порталу After Еmpire Ольга Курносова сьогодні, 2 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Це спроба уникнути покарання за воєнні злочини, які скоюються РФ на території України. Їм здається, що якщо “війну” не називати “війною”, то воєнний злочин перестає бути воєнним злочином. Ні, як не дивно, можна вести війну та її оголошувати і не чинити воєнних злочинів, якщо дотримуєшся правил ведення війни. А можна війну не вести, називати це якось інакше, а воєнні злочини вчиняти. Тому це, звичайно, така велика дурість”, — каже Курносова.

І друга причина, за її словами, — це спроба задурити голову власному населенню.

“Ця спроба теж повністю розбилася, коли було оголошено так звану часткову мобілізацію”, — зазначила експертка.

Оскільки керівництво РФ намагається вдавати, що війни немає, то не може бути, на їхню думку, в РФ і антивоєнного руху. А “небажані організації” та “іноагенти” в Росії сьогодні заважають владі. Щодо відомих медійних людей, опозиційних російських політиків, вважає Курносова, накази віддає особисто Путін.

“Не просто арешт, з Путіним узгоджуються навіть ті терміни, які вони отримають… Сьогоднішній режим, сьогоднішній терор цілком може мати назву путінського терору. І, відповідно, коли з ним щось трапиться, то й ситуація у Росії почне змінюватися. Інше питання, на що вона зміниться, як швидко вона зміниться. І те, що Росія шукатиме способів повернутися до нормального спілкування зі світом, у цьому я впевнена”, — сказала Курносова.

Читайте такожДоноси, провокації в тюрмах і адміністративні штрафи — нові факти репресій путінського режиму (ВІДЕО)

Нагадаємо, в Росії заведено понад 6 тисяч справ щодо “дискредитації армії”.

У 2022 році російські суди оштрафували за статтею про “дискредитацію армії” понад 4 тис. осіб на загальну суму понад 150 млн рублів.

Читайте також: У РФ хочуть повернути сталінські репресії — аналіз адвоката

Прямий ефір