Найближчі тижні та місяці в Україні будуть вирішальними, — глава Пентагону

Ллойд Остін. Фото: president.gov.ua

Найближчі тижні та місяці матимуть вирішальне значення для результату війни Росії проти України. Про це заявив міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін, передає FREEДОМ.

Він наголосив, що Сполучені Штати продовжуватимуть підтримку Збройних сил України, оскільки вона дуже важлива для всієї європейської та глобальної безпеки, зокрема американської. 

За словами глави Пентагону, партнерам Києва завдяки створенню кількох коаліцій вдалося забезпечити оперативний механізм, щоб задовольняти нагальні потреби українських військ. І потік допомоги зростатиме. 

На тлі посилення обстрілів Україна гостро потребує додаткових засобів ППО, доповнив Остін. Він закликав усіх союзників ще раз переглянути свої можливості з надання таких засобів.

“Якщо Путін переможе, тирани дійдуть висновку, що вони також можуть спробувати вторгнутися на суверенні території сусідів і завоювати їх. Це залишить Європу під тінню Путіна і зробить світ більш жорстоким і хаотичним. Тому боротьба України за свободу і безпеку важлива для всіх нас. І я як ніколи рішуче налаштований забезпечити Україну всім необхідним для досягнення успіху”, — акцентував глава Пентагону.

Читайте також: “Рамштайн-22” — ще одна спроба союзників довести свою готовність допомагати Києву, — Рейтерович

Як повідомлялося раніше, 20 травня відбулося 22-ге засідання Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн”.

Прямий ефір