На Грузію чекають вирішальні місяці для євроатлантичного майбутнього — подробиці

Протест у Грузії. Фото: gettyimages.com

У Тбілісі пройшов “Марш свободи” до Дня незалежності Грузії. Він став новою масштабною акцією протесту проти закону про “іноагентів” — кількість учасників оцінюють у кілька тисяч. Грузини виступають проти законопроєкту “Про прозорість іноземного впливу”, який відокремить Грузію від Європи, інформує FREEДОМ.

У США попередили Грузію про вирішальні місяці для її євроатлантичного майбутнього.

Державний секретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен закликав лідерів Грузії вжити заходів, необхідних для руху країни, як він висловився, — у правильному напрямку.

“Це були важливі 12 місяців для народу Грузії, включно з історичним досягненням статусу кандидата в члени Євросоюзу. Наступні місяці матимуть вирішальне значення для того, щоб ця можливість стала реальною. США продовжать рішуче підтримувати прагнення грузинського народу до євроатлантичного майбутнього”, — із заяви Блінкена.

Читайте також: “Ми можемо перемогти, показавши нашу єдність”: у Грузії тривають протести проти закону про “іноагентів” (ВІДЕО)

Нагадаємо, вчора, 26 травня, Грузія відзначала 33-тю річницю незалежності на тлі політичної кризи — у країні не вщухають мітинги противників так званого закону про “іноагентів”.

У своєму виступі президент Саломе Зурабішвілі заявила, що європейське майбутнє Грузії та її незалежність перебувають під загрозою.

Прямий ефір