Мої слова всім канадцям — красно дякую, що ви з нами, — Зеленський під час візиту до Оттави

Володимир Зеленський і Джастін Трюдо. Фото: president.gov.ua

Сьогодні, 22 вересня, президент України Володимир Зеленський прилетів до столиці Канади з неанонсованим візитом. Зокрема, щоб заручитися підтримкою у війні Росії проти України, передає FREEДОМ.

Лідери України та Канади обговорять оборонні потреби України, подальшу фінансову та гуманітарну підтримку Києва, а також економічне та інвестиційне співробітництво.

“Це екстраординарний привілей і задоволення — зустрітися з моїм другом, Володимиром. Це чудова можливість: сидіти тут і обговорювати всі ті речі, які ми робимо разом. Підтвердити, що ми підтримуємо все, що робить Україна. Ми підтримуємо вас у ваших зусиллях проти Росії, і її порушень миру і стабільності. Також, це можливість для канадців показати, як сильно ми підтримуємо президента та український народ. Це чудовий день для Канади — приймати вас тут”, — сказав прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

“Дякую за запрошення до Канади. Дякую за вашу підтримку з самого початку повномасштабного вторгнення. За дзвінки, допомогу від вас і вашого уряду. І, звичайно ж, усім канадцям. Хочу передати подяку вашій прекрасній країні від усіх українців. У мене немає часу її подивитися, але я знаю, що вона красива. Думаю, після перемоги, ми сюди ще приїдемо. Можливо, з дітьми”, — відповів Володимир Зеленський.

Також президент України подякував Канаді за прийом українських біженців.

“Також хочу подякувати вам за те, що допомагаєте нам у військовому, фінансовому та гуманітарному плані, це вкрай важливо. Мої слова всім канадцям — красно дякую, що ви з нами. І будете з нами до перемоги, яка буде в майбутньому”, — додав український лідер.

Після переговорів з Джастіном Трюдо Володимир Зеленський виступив перед канадським парламентом у межах своєї кампанії зі зміцнення підтримки з боку західних союзників.

Читайте також: Зеленський прибув до Канади, його біля трапа літака зустрів Трюдо (ВІДЕО)

Нагадаємо, після візиту до США сьогодні президент України Володимир Зеленський відвідує Канаду.

Читайте також: Зеленський у США: зустріч із Байденом та підсумки візиту обговорюємо з експертами

Прямий ефір