Післяпутинська Росія не повинна загрожувати безпеці України. Їй під силу вибудувати ділові відносини із сусідами, оскільки основою для формування її парламенту та силових структур будуть люди, які зараз підтримують Україну. Такою думкою в ефірі телеканалу FREEДОМ поділився адвокат, представник З’їзду народних депутатів Росії Олексій Барановський.
Він наголосив, що проти путінського режиму зараз об’єдналися люди різних політичних поглядів, деякі з них борються за Україну зі зброєю в руках у лавах Російського добровольчого корпусу та легіону “Свобода Росії”.
“Російський добровольчий корпус — це вихідці з правого флангу. Але за Україну воюють не лише вихідці з правої субкультури, є антиавторитарні ліві, є значна кількість людей, які раніше взагалі не займалися жодною політикою. Легіон “Свобода Росії” у цьому сенсі є досить нейтральним бойовим підрозділом, тому що там є люди різних поглядів, але всіх їх і всіх нас об’єднує насамперед бажання і необхідність перемоги над путінським режимом”, — коментує гість ефіру.
Зазначаючи, що робити будь-які прогнози про майбутнє Росії дуже рано, Барановський, менше з тим, сподівається, що це буде парламентська республіка. З’їзд народних депутатів Росії стане базою формування її парламенту, а крило, яке зараз воює на боці України, — основою нових силових структур.
“З’їзд народних депутатів — як парламент, легіон “Свобода Росії” — як силовий кулак, як майбутнє Міністерство оборони, майбутній російський Моссад, майбутні спецслужби”, — говорить він.
Барановський вважає, що перезаснована Росія буде зацікавлена у співпраці з Україною, хоч і не розраховує на дружні відносини між державами.
“Без підтримки України як лідера антипутінської коаліції перетворення Росії буде неможливим. Ми виходимо з того, що разом з Україною, з українським керівництвом вибудовуватимемо майбутнє Росії. У цьому зацікавлена і Україна, і ми… Ми хочемо, щоби путінізм був демонтований, а післяпутінська Росія стала нормальною європейською країною, інтегрованою у міжнародні відносини, не вигнанцем, як зараз. Водночас мала нормальні — якщо не дружні, дружні вже, я думаю, неможливі — але принаймні нормальні ділові відносини з Україною”, — зазначив Олексій Барановський.
Читайте також: Замість української ДРГ — російський РДК: хто стоїть за подіями під Брянськом, з’ясовували експерти