Країнам НАТО необхідно створити єдиний простір оборонної промисловості, — глава МЗС України

Ілюстративне фото: 24tv.ua

Країнам НАТО необхідно збільшити виробництво військової амуніції та створити єдиний простір оборонної промисловості. Про це сьогодні, 29 листопада, на брифінгу перед зустріччю Ради Україна — НАТО заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, повідомляє кореспондент телеканалу FREEДОМ.

“Було б розумно продовжувати підтримувати Україну і донести сигнал про важливість значного збільшення виробництва зброї, боєприпасів та іншої військової техніки в усіх напрямках. Нам необхідно створити євроатлантичний спільний простір оборонної промисловості. Тільки так можна не тільки продовжити допомогу Україні на достатньому рівні, але й гарантувати безпеку, обороноздатність самих країн НАТО”, — резюмував Кулеба. 

Друге послання, яке висловив міністр, стосувалося того, що Україна продовжує боротьбу проти РФ і не збирається відступати.

“Ми повинні продовжувати боротьбу. Україна не збирається відступати. Наша стратегічна мета — територіальна цілісність у межах міжнародно визнаних кордонів України станом на 1991 рік — залишається незмінною, і ніщо нас не зупинить. І питання тут не в безпеці України. Це безпека всього євроатлантичного простору”, — акцентував міністр.

Читайте також: У світі немає проблеми мобілізації союзників для надання допомоги Україні, — Кулеба

Прямий ефір