Командний бункер ХАМАС під лікарнею “Аль-Шифа” в Газі ще не знайдено — дані ізраїльського журналіста

Ізраїльський танк їде однією з вулиць міста Газа. Фото: newsroom.ap.org

З 14 корпусів лікарні “Аль-Шифа” в місті Газа, під якою, за даними ізраїльських військових, розташований командний пункт ХАМАСу, поки зачищено лише два. Бункер шукають. Про це розповів журналіст “9 каналу” (Ізраїль), воєнний кореспондент Сергій Гранкін у прямому ефірі FREEДОМ.

“Там 14 корпусів, це величезна територія — кілька квадратних кілометрів… Це величезний медичний комплекс із зовнішніми переходами та підземними, зрозуміло. Єдиний плюс у тому, що будував цей комплекс Ізраїль свого часу для палестинців, це був наш подарунок палестинському народові. Тож усі креслення у нас є. Запитання: де побудували командний бункер? Поки що на нього немає відповіді. Ми шукаємо, щось знаходимо, якась зброя виникає, але ясно, що це не центральне місце”, — прокоментував журналіст.

За його словами, ізраїльські військові діють обережно, оскільки завдання — зберегти якнайбільше життів своїх солдатів.

“Поки що зачищено два з 14 корпусів. Виходить, операція на тиждень. Армія взагалі зовсім відверто не поспішає. Ідуть дуже ретельно, бо головне завдання — зберегти життя солдатів, якнайменше втрат”, — заявив гість ефіру.

Гранкін повідомив, що за час сухопутної операції, яка розпочалася 31 жовтня, до 19 листопада Армія оборони Ізраїлю втратила 44 військових.

Нагадаємо, за словами воєнного кореспондента Сергія Гранкіна, Армія оборони Ізраїлю в секторі Газа загнала ХАМАС у пастку, яка зачинилася.

Прямий ефір