Канада розширила санкції проти РФ: у списку — постачальники компонентів до “Калібрів”

Ілюстративне фото: newsmaker.md

Міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі оголосила про нові санкції у зв’язку з другою річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це повідомили на офіційному сайті МЗС держави, інформує FREEДОМ.

“Сьогодні ми посилаємо чіткий меседж російським посадовцям і організаціям, якими вони керують: ми підтримуємо народ України, який сміливо захищає свої права перед обличчям невиправданих і агресивних дій Путіна”, — сказала Жолі.

Як зазначили в зовнішньополітичному відомстві, Канада оголосила про санкції у координації з США та Великою Британією. Вони стосуються 10 фізичних та 153 юридичних осіб, зареєстрованих в Росії та на Кіпрі.

В санкційний список потрапили логістичні підприємства, компанії, які постачають компоненти для ракет типу “Калібр” і безпілотників, а також надають страхові, ремонтні та дослідницькі послуги міністерству оборони держави-агресора.

Крім цього, запроваджується заборона на експорт до РФ товарів, які можуть бути використані для виготовлення зброї та ведення війни проти України. Мова йде про вибухові речовини, детонатори, у тому числі й ті, що використовуються в гірничодобувній промисловості та будівельній справі.

Читайте також: Санкції — не вентиль, який можна перекрити, а постійна війна, — Несходовський про нові обмеження ЄС щодо Росії

Прямий ефір