Існує офіційне прохання від союзників: Польща допоможе Фінляндії охороняти кордон із РФ

Ілюстративний колаж: twitter.com/JacekSiewiera

Польща допоможе Фінляндії охороняти кордон із Росією. Про це заявив голова польського Бюро національної безпеки Яцек Сівера у соцмережі Х, повідомляє FREEДОМ.

Варшава направить групу військових радників до Фінляндії у відповідь на офіційний запит Гельсінкі. Ці домовленості було досягнуто під час зустрічі президента Фінляндії Саулі Нііністьо з польським колегою Анджеєм Дудою.

“Існує офіційне прохання від союзників про підтримку перед гібридним нападом на фінський кордон. Польща має намір позитивно відповісти на прохання нашого союзника по НАТО і партнера ЄС. Група військових радників надасть на місцях знання з питань безпеки кордонів, у тому числі в оперативному плані”, — написав Яцек Сівера у соцмережі Х.

Читайте також: “Нема чого росіянам на батьківщину Санта-Клауса їхати”: чому Фінляндія закриває весь кордон із РФ, розповів Буряченко

Нагадаємо, Фінляндія офіційно закриває всі пункти пропуску на кордоні з Росією з 30 листопада як мінімум на два тижні — до 13 грудня. Рішення було ухвалено через поток нелегальних мігрантів із Росії. В основному це громадяни країн Близького Сходу та Африки. Уряд Фінляндії називає це гібридною війною.

Прямий ефір