Дзеркальні удари України “коригуватимуть поведінку” РФ — думка

Ігор Петренко. Фото: uatv.ua

Путін розуміє тільки силу, тому систематичні удари у відповідь по Росії, разом із використанням протиповітряної оборони, здатні утримувати Кремль від атак на інфраструктуру України. Адже РФ продовжує вважати, що енергетичний терор, який вона вчиняла минулого року, може спрацювати цієї зими. Таку думку висловив політолог Ігор Петренко сьогодні, 27 листопада, у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Вони, напевно, думають про те, що минулого року не дотиснули чи не вистачало у них “Шахедів”. Зараз вони їх накопичили… А ми чітко сказали, що на це буде відповідь для того, щоб ні для кого не було сюрпризом”, — наголосив гість ефіру.

Він вважає, що Росія не відмовилася від своєї мети розхитати за допомогою енергетичного терору ситуацію всередині України.

“Одна з цілей Російської Федерації — руйнація цивільної інфраструктури, насамперед енергетичної, в Україні, щоб залякувати цивільне населення, яке, на їхню думку, має якось намагатися впливати на Зеленського, щоб він був поступливішим до Російської Федерації, посадити за стіл переговорів. Вони погано розуміють настрої, які є в Україні, що ми маємо консолідацію опозиції й влади, й суспільства щодо війни з Російською Федерацією”, — коментує політолог.

Петренко наголосив, що Україна має повне право дзеркально відповідати на російські атаки.

“Ми вже це робимо, і коли даватимемо систематично відповіді на удари, яких завдає Російська Федерація, тоді, можливо, це справді коригуватиме поведінку Російської Федерації. Ані санкційний тиск поки що, ані якісь розмови, переконання, спілкування [Путіна] з лідерами інших країн не впливають на нього”, — заявив Ігор Петренко.

Гість ефіру також зазначив, що на відміну від Росії, Україна поважає традиції ведення війни та не б’є спеціально по цивільній інфраструктурі РФ.

Читайте також: За повітряними ударами РФ по Україні цієї зими слідуватимуть потужні атаки у відповідь — оцінка ексрозвідника

Прямий ефір