До революції росіяни не готові, навіть смерть Навального, який вірив у них, нічого не вирішує, — Манський

Віталій Манський. Фото: facebook.com

Росіяни не готові до революції, тому смерть опозиційного політика Олексій Навального не стане провокацією масових протестів, здатних змістити владу. Дружина опозиціонера Юлія Навальна може зайняти місце свого чоловіка в політичному житті, але цього також недостатньо для того, щоб спонукати народ РФ повстати проти Кремля. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив режисер, президент “Артдокфесту” (Латвія, Рига) Віталій Манський.

“Живий Навальний, який дуже вірив у російський народ, здійснював відчайдушні героїчні вчинки, щоб якось цей російський народ розворушити й вивести на вулицю, і не зміг це зробити. Влада боїться Навального, бо теж думає, що російський народ на щось здатен. Ми бачимо ці два роки війни злочинної, яку веде Росія проти України, і ніяк російське суспільство не може навіть проявити своє ставлення до цього злочину, який очевидний. Адже Навальний припускав, що загине, і говорив: “Не бійтеся, моя смерть має бути поштовхом для якихось дій”. І ми бачимо, що навіть смерть людини, яка вірила в них, нічого не вирішує”, — сказав він.

Режисер упевнений, що росіяни не здатні здійснити революцію, щоб змістити владу Кремля.

“Юля Навальна — дуже сильна, цілісна, потужна, красива, гідна людина. Але гідність Юлі, як і гідність самого Олексія Навального, на жаль, не зустрічає відповіді у російських громадян, які мовчать. Це безмовність російських громадян і є запорукою продовження війни в Україні, нескінченної влади [президента РФ Володимира] Путіна, всіх тих злочинів економічних, етичних, моральних, політичних, військових, кримінальних. Я не вірю, що цю владу, яка закріпилася в Кремлі, можна зрушити революційним шляхом. Цього не буде. Тут немає жодних перспектив. На революцію, як ми бачимо, російські люди не готові, не в змозі”, — пояснив він.

Читайте також: Влада РФ боїться Навального і після його смерті — думка

Прямий ефір