Для Саміту миру було обрано три питання, які цікавлять усіх, — Олещук

Петро Олещук. Фото: uatv.ua

На Саміті миру, який відбудеться у Швейцарії 15-16 червня, буде розглянуто три питання, які мають велике значення для багатьох країн світу: продовольча безпека, ядерна енергетична безпека та обмін усіх на всіх, повернення українських дітей, яких депортувала Росія. Ці питання можуть привести до певного консенсусу. Про це сьогодні, 14 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав політолог Петро Олещук.

Він висловив думку, що питання обговорюватимуться, але ухвалення рішень на даному етапі малоймовірне.

“По-перше, це питання — важливі, значущі. Я думаю, ніхто не заперечуватиме, що продовольча чи атомна безпека — це важливо. Другий момент: ці питання — найменш дискусійні, і тому з метою залучити максимальну кількість учасників Україна зробила акцент на тих питаннях, з приводу яких особливих дискусій бути не повинно, оскільки, як би хто не ставився до тих чи інших мирних пропозицій, ініціатив, але в будь-якому випадку залишається цілком логічний момент, пов’язаний з тим, що все ж таки ядерна безпека чи продовольча безпека це те, що стосується всіх і те, що має хвилювати всіх, незалежно від того, в якій частині земної кулі перебуваєш”, — вважає Олещук.

Читайте також: Саміт миру, активізація співробітництва та розширення торгівлі: Зеленський та Моді провели переговори в Італії (ВІДЕО)

Нагадаємо, у Саміті миру візьмуть участь 92 країни та вісім міжнародних організацій.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський прибув до Швейцарії для участі у Глобальному саміті миру.

Прямий ефір